Számlaszámunk: K&H 10401103-50526978-77571009

Gyümölcs a gyerekeknek

Ez év júliusában egyesületünk több tagja is részt vett az új képviselőtestület első közmeghallgatásán. A lakossági panaszok között volt egy olyan is, amelyet hitetlenkedve hallgattunk. A Cházár András EGYMI régi és új vezetője is a közétkeztetésre panaszkodtak. Panasz volt a mennyiségre és a minőségre is.

Reméltük, hogy ezek a problémák iskolakezdésre (szeptember) megoldódnak és az önkormányzat hathatósan reagál a probléma megoldására. Sajnos nem történt semmi. Az internetre több alkalommal kerültek fel képek, írások amelyek  nem megfelelő mennyiségű minőségű ételeket mutattak be (bogár a krumplipürében, véres sült hús, stb). Egyesületünknek nem feladata a felelős vagy felelősök keresése, mi segíteni szeretnénk. Ezért a mai napon vittünk 30 kg almát a gyerekeknek. Ezt az akciónkat terveink szerint minden héten megismételjük, minden héten viszünk gyümölcsöt a gyerekeknek.

Kedves egészségükre!

Share on facebook
Oszd meg ismerőseiddel!

Az oldalunk sütiket használ. Ha nem tudod mi az a süti, ne fogadd el! Nézz utána!